O NÁS

Tana.jpg

VÍTÁM VÁS NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CELÝ SVŮJ PRACOVNÍ ŽIVOT PŮSOBÍM JAKO PRÁVNÍK PRO ITALSKÉ FIRMY A PŘI SVÝCH ČASTÝCH NÁVŠTĚVÁCH ITÁLIE JSEM SE NECHALA UNÁŠET KRÁSOU A NENAPODOBITELNÝM DESIGNEM ITALSKÝCH ŠPERKŮ ……… PROTO JSME VYTVOŘILI NAŠI PRVNÍ STRÁNKU SE ŠPERKY SPERKYLYL.CZ

MOJE DĚTI MILUJÍ SVĚT FANTASY FILMŮ, A TAK JSME ZKUSILI DO NAŠÍ NABÍDKY ZAŘADIT I FILMOVÉ ŠPERKY. ZÁJEM O NĚ JE VELIKÝ. POJĎTE S NÁMI PROZKOUMAT ÚŽASNÝ SVĚT FILMŮ, SERIÁLŮ A HER!

JUDR. TAŤÁNA REICHELOVÁ, ŘEDITELKA SPOLEČNOSTI

Veronika.jpg

 

DOVOLTE, ABYCH SE VÁM PŘEDSTAVILA. JMENUJI SE VERČA A JSEM DALŠÍM (NEPOSTRADATELNÝM :) ) ČLENEM TÝMU. KAŽDÝ DEN PRO VÁS VYBÍRÁM TY NEJZAJÍMAVĚJŠÍ FILMOVÉ KOUSKY. MILUJI SVĚT HARRYHO POTTERA, HOBITA A MARVELOVSKÉ KOMIKSY. RÁDA ZODPOVÍM VŠECHNY VAŠE DOTAZY, NEBO POMOHU S ROZHODOVÁNÍM. MÁ PRÁCE JE PRO MĚ ZÁBAVOU, A TAK MĚ NAJDETE VŽDY POZITIVNĚ NALADĚNOU.  KROMĚ „TVRDÉ PRÁCE“ UMÍM TAKÉ ODPOČÍVAT. NEJVÍCE SIL NABERU O VÍKENDECH, KDY TRÉNUJI SE SVOU KOBYLKOU NASTIE. AŤ VÁM NAŠE ŠPERKY "ŠMAKUJOU".

 VERONIKA POLEDNÍKOVÁ, TA CO TO VŠECHNO STEJNĚ ŘÍDÍ :-D

Jirka.jpg

 

JMENUJI SE JIRKA A V NAŠEM TÝMU MÁM ZA ÚKOL HASIT PROBLÉMY S VEŠKEROU TECHNIKOU A ZAJIŠŤOVAT PLYNULÝ CHOD E-SHOPU, ČI JEHO ZDOKONALOVÁNÍ. POKUD ZJISTÍTE, ŽE NENÍ S FUNKCIONALITOU STRÁNEK NĚCO V POŘÁDKU, NEVÁHEJTE MĚ ZKONTAKTOVAT. MÁM RADOST, KDYŽ MOHU BÝT U VZNIKU NĚČEHO NOVÉHO, JAKO JE TENTO KRÁSNÝ E-SHOP A PŘIDAT SVÝM UMEM TROŠKOU DO MLÝNA. VE SVÉM VOLNÉM ČASE CHODÍM RÁD DO POSILOVNY, ABYCH NABRAL SÍLU A UDĚLAL VÍC KLIKŮ (NA MYŠI U POČÍTAČE :) ) DAL JSEM SI PŘEDSEVZETÍ, ŽE DO VÁNOC BUDU VYPADAT JAKO KAPITÁN AMERIKA, TAK DRŽTE PALCE!

JIŘÍ POLEDNÍK, TECHNICKÁ PODPORA