To view this notification widget you need to have JavaScript enabled. This notification widget was easily created with NotifySnack.

Divergence náramek

Divergence náramek
  • Divergence náramek
  • 1
  • 2

Náramek inspirovaný knižní sérií a stejnojmenným filmem Divergence. Příběh se odehrává v antiutopické post-apokalyptické verzi Chicaga, kde jsou lidé po dni svých šestnáctých narozenin rozděleni do pěti frakcí (pět přívěsků… Více informací

 Není skladem 
159
131,40 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
JewelsHall
Katalogové číslo:
1100078
Záruka:
2 roky

Náramek inspirovaný knižní sérií a stejnojmenným filmem Divergence. Příběh se odehrává v antiutopické post-apokalyptické verzi Chicaga, kde jsou lidé po dni svých šestnáctých narozenin rozděleni do pěti frakcí (pět přívěsků na náramku) podle jejich lidských kvalit, a to na Mírumilovné, Upřímné, Sečtělé, Odevzdané a Neohrožené. Jedna z dívek, Beatrice Prior, má předpoklady pro více frakcí (je Divergentní), čímž se stává pro systém nebezpečnou. Obecný bižuterní kov. Délka náramku max. 22,5 cm, zapínání na karabinku, lze zapnout do kteréhokoli očka. Průměr přívěsku 2,2 cm. (Pozn. - krémy, laky na vlasy, parfémy, styk s vodou narušují povrch úpravy bižuterie.) 

Parametry

Druh šperku: Náramky

Materiál: Bižuterie

Pro koho: Dámské

1 2